همکاری با موسسه خیریه حامی راه انسانیت

همکاری با حامی راه انسانیت :
“حامی راه انسانیت” کاملاً خصوصی و از جانب هیچ ارگان دولتی یا نیمه دولتی حمایت نمی شود .
موسسه خیریه حامی راه انسانیت به عنوان یک سازمان غیر سیاسی ، غیر دینی ، غیر دولتی و مردم نهاد مشغول فعالیت می باشد ..
بنابر این تنها حمایت و پشتیبانی مردمی – هرچند کم و ناچیر – می تواند این مجموعه را فعال نگه دارد .

انواع حمایت های مردمی از موسسه خیریه حامی راه انسانیت :

حمایت مالی :

اصولاً هر مجموعه کوچک و بزرگ -فارغ از آنکه چه فعالیتی داشته باشد- برای ادامه حیات بایستی حمایت مالی شود.
“حامی راه انسانیت” به عنوان یک مجموعه مردم نهاد و غیر دولتی ، از این امر مستثنا نیست .
تمامی هزینه های موسسه حامی راه انسانیت توسط بخش خصوصی ( حامیان مالی و خیرین داوطلب ) فراهم می گردد.
هدف معین مجموعه “حامی راه انسانیت” به عنوان یک مجموعه مردم نهاد استقلال کامل و عدم وابستگی و حمایت سازمان های دولتی ، سیاسی و … می باشد .
بنابر این برای کمک به استقلال “حامی راه انسانیت” و حمایت بی قید و شرط از تمامی هموطنان عزیزمان فقط از جانب حامیان و علاقه مندان به فعالیت های داوطلبانه و انسان دوستانه که تاثیرات اجتماعی ، فرهنگی و … حمایت مالی می پذیرد.

حتی کمک هرچند کوچک شما می تواند مارا در ادامه این راه طولانی یاری نمایند…

حمایت کالایی ( غیرمالی ) :

همه ما انسان ها وسایل و کالاهای مختلفی داریم که یا به آنها نیازی نداریم و کاملاً نو می باشند یا در برهه ای از زمان به آن نیاز داشته ایم ، تهیه کرده و استفاده نموده ، اما هم اکنون به آن احتیاج نداریم

انواع حمایت های کالایی ( غیر مالی ) :

– اهدا کالاهای نو و استفاده نشده
– اهدا کالاهای دسته دوم در حد نو

“موسسه حامی راه انسانیت” به عنوان یک بستر آنلاین حمایت از طرح های خیریه و انسان دوستانه پذیرای هر گونه کالا یا وسایل ( نو یا دسته دوم در حد نو ) می باشد .
تمامی حمایت های کالایی ( غیر مالی ) حامیان به صورت تفکیک و دسته بندی شده و با اولویت سنجی شرایط موجود در اختیار نیازمندان واقعی قرار می دهد.
شما می توانید با استفاده از راه های ارتباطی موسسه با مسئولین مربوطه تماس گرفته و با هماهنگی قبلی کالاهای خود را اهدا نمایید .
در ضمن پروژه هایی با نیاز های خاص کالایی ایجاد می گردد ، بنا بر موجودیت هر پروژه می توانید کالاهای مورد نظر خود را به آن پروژه حمایت نمایید .

حمایت فکری ( ایده های نو ) :

ما معتقدیم فعالیت انسان دوستانه در صورتی که خلاقانه و با ایده هایی نو باشد ، تاثیر اجتماعی بیشتری برای مجریان و حامیان دارد .
استفاده از ایده های جدید به ماندگاری فعالیت های خیریه و انسان دوستانه می انجامد.
حامی راه انسانیت موسسه ایست که خود توسط ایده و فکر نو با تاثیرات اجتماعی متولد گردید .
این مجموعه همیشه و در همه حال از ایده های نو تمامی حامیان و علاقه مندان گرامی حمایت می کند.
همه عزیزانی که طرح ، ایده ، نظر ، پیشنهاد ، انتقاد و … دارند می توانند با کمک راه های ارتباطی با موسسه مطرح نمایند .
حامی راه انسانیت بر اساس آیین نامه اجرایی مصوب هیات مدیره و سیاست محرمانگی اطلاعات ، هیج اطلاعاتی از ایده های جدید مراجعین اعم از مشخصات ارائه کننده ایده ، توضیحات ایده و سایر موارد مرتبط در اختیار شخص سوم قرار نداده و نخواهد داد.
برای پشتیبانی هرچه بیشتر و ترغیب علاقه مندان به ارائه ایده های نو ، هر فصل ( سه ماه یکبار ) به برترین ایده ارائه شده هدایای نفیسی ارئه می شود.

حمایت تخصصی :

در جامعه بشری اکثر انسانها بنا بر شرایط و موقعیت موجود خود ، شغل و تخصص کاری خاصی دارند .
حامی راه انسانیت در طرحی ویژه در نظر دارد از تخصص علاقه مندان به حمایت این مجموعه استفاده نماید.
موسسه حامی راه انسانیت معتقد است هر کسی با هر شرایطی و هر شغلی در صورت تمایل می تواند از تخصص خود برای انجام کار نیک و انسان دوستانه ای استفاده نماید.
زمان و مقدار حمایت تخصصی حامیان توسط خود آنها و کاملاً داوطلبانه مشخص می گردد و هر زمانی که حامی لازم بداند می تواند زمان و نوع حمایت تخصصی خود را کم یا زیاد نماید.
اگر مایل به حمایت تخصصی موسسه خیریه حامی راه انسانیت می باشید ، از بخش ارتباط با موسسه ، با مسئولین مربوطه تماس بگیرید .

حمایت مجازی ( اشتراک گذاری ) :

همیشه انسان هایی هستند که توانایی حمایت مالی و غیر مالی ( کالایی ) را ندارند یا بنا بر هر دلیلی علاقه مند به این نوع حمایت نیستند .
حامی راه انسانیت معتقد است همانگونه که حمایت مالی و غیر مالی حامیان عزیز می تواند تاثیرات اجتماعی زیادی داشته باشد حمایت مجازی نیز می تواند تاثیر بسیار زیادی در پیشبرد پروژه و طرح های خیر خواهانه بگذارد.

حمایت مجازی چیست ؟

اکثر ما در شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک ، توییتر ، گوگل پلاس و … فعال هستیم ، اکثر ما از نرم افزارهای ارتباطی مانند تلگرام ، واتس اپ ، وایبر و … استفاده می نماییم .
بدون هزینه ترین و ساده ترین فعالت انسان دوستانه می تواند اشتراک گذاری پروژه مورد علاقه در شبکه های اجتماعی و نرم افزارهای ارتباطی باشد .
توجه داشته باشید فعالیت شما در شبکه های اجتماعی و نرم افزارهای ارتباطی هر مقدار کم و مختصر باشد و فالوورها و دوستان مجازی و حقیقی شما در این شبکه ها کم باشند ، باز هم اشتراک گذاری پروژه های خیر خواهانه می تواند تاثیر بسزایی در پیشبرد فعالیت های اجتماعی داشته باشد .

حمایت غیر مستقیم :

بسیاری از ما در زندگی اجتماعی خود دوستانی داریم که وبسایت یا وبلاگی دارند که در زمینه های مختلف فعالیت می نماید.

حمایت غیر مستقیم چیست ؟

معرفی موسسه خیریه حامی راه انسانیت به دوستان ، همکاران و آشنایانی که وبسایت یا وبلاگی دارند ، در جهت معرفی پروژه های خیر خواهانه این موسسه در وبلاگ یا وبسایت آنان به صورت های مختلف می تواند تاثیر فراوانی بر روی پیشرفت پروژه های انسان دوستانه داشته باشد .
توجه داشته باشید که تعداد بازدیدکنندگان و مراجعین وبلاگ یا وبسایت مورد نظر از اهمیت بسزایی برخوردار نمی باشد.
کسانی که وبلاگی کوچک و شخصی یا وبسایت بزرگ و پر بیننده دارند می توانند در این مورد حمایت خود را از مجموعه حامی راه انسانیت ارائه نمایند .
این حمایت غیر مستقیم می تواند به روش های مختلف از جمله لینک پروژه های مورد علاقه در وبسایت یا وبلاگ ، بنر یا لوگو معرفی موسسه حامی راه انسانیت ، ارسال اس ام اس یا ایمیل به مشترکان وبسایت یا وبلاگ و …. باشد.
کلیه علاقه مندان به حمایت غیر مستقیم می توانند از طریق راه های ارتباطی با مسئولین مربوطه تماس برقرار نمایند .

سایر روش های حمایتی :

تجربه نشان داده همیشه راه های مختلف و جدیدی برای حمایت از مجموعه های انسان دوستانه و خیر خواهانه وجود دارند .
بنابر این اگر حمایت خاصی که در دسته بندی فوق قرار نگرفته مد نظر حامی گرامی باشد ، می توان از قسمت ارتباط با ما آن را با مسئولین مربوطه درمیان گذاشت .
حامی راه انسانیت از هرگونه حمایت پروژه های خیر خواهانه و انسان دوستانه توسط هر شخص استقبال می نماید.

اینفوگرافیک همکاری با موسسه خیریه حامی راه انسانیت